10 Temmuz 2017

Çözüm Ortakları

 HerTelden Medya Çözüm Ortakları

 

Grafistudios ~ Sosyal Medya Danışmanlığı ve Web Tasarım Hizmetleri

grafistudios.com ~ grafitudios.orsg

2015 yılından bugüne geliştik ve geliştirdik. Bir çok projede başarıya imza atarak müşterilerimize her zaman en iyisini sunmayı misyon edindik.

Sosyal Medya Yönetimi, Dijital Pazarlama, Proje ve Marka Yönetimi, Arama Motoru Optimizasyonu, Mobil Aplikasyon, Web Tasarım ve Yazılım alanlarında her biri alanında uzman ekip arkadaşlarımızla yaptığımız çalışmalarda her zaman başarılı sonuç elde ederek müşterilerimizi memnun ettik

HS Media ~ HSM İnteractive

hsmedia.com.tr

 

HSMEDIA, 2008 yılında başta bilişim yazılım sektörü olmak üzere gerek bireysel gerekse kurumsal kesimlere hizmet destek vermeye başlamış olup ve hizmet hayatı boyunca çeşitli sektörlere yönelik pek çok projeye imza atmıştır. Gün geçtikçe çağımızın gereksinimlerine ve elde edilen teknolojik imkanlar dahilinde daha çok kitleye hitap eden HSMEDIA, sürekli gelişen kadrosu ve uzun yılların kazandırdığı tecrübe ile ürünlerini, daima sektörün ihtiyaçları doğrultusunda hazırlamaktadır.

HSMEDIA ve ekibinin vizyonu, sektörünün gelişiminde, doğru ve başarılı projelere imza atarak Türk ekonomisi ve teknolojisi doğrultusunda bu alanlarda kendi ülke ekonomisi ve teknolojisine fayda sağlamak ve Türk yazılım sektörünün dünya üzerinde önemli bir yere sahip olduğunu kanıtlamaktır. Doğru stratejiler kullanılarak amaç odaklı projeleri ile HSMEDİA, koşulsuz müşteri memnuniyetini misyonu haline getirmiştir.