17 Mayıs 2017

Hertelden Medya Firmaları

HerTelden Medya Bünyesinde Faaliyet Gösteren Firmalar


Netra Hosting

netra.gen.tr

2016 Yılında Version Software ve Yaşam Medya Bilişim Teknolojileri Ortaklığında Kurulduk, Hosting Domain ve VDS Satışı Yapıyoruz. Maximum Hizmet Minimum Ücret Prensibi İle Hizmet veriyoruz.

 


Nebula Graphic Design

https://www.facebook.com/NebulaGraphichDesign

 

 

Nebula Graphic Design 2016 yılından beri müşterilerine hizmet veren grafik dizayn firmasıdır. Şuana kadar birçok tasarım yapan firmamız halen siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

 


Reptile Bilişim

reptilebilisim.com

reptile bilişim

2014 yılından beri faaliyet gösteren ReptileBilişim, 2016 yılından itibaren bilişim sektöründe de hizmet vermeye başlamıştır. Firmamız hizmet verdiği hizmetler kirala-sat mantığı yerine satın al-kirala mantığını kullanmaktadır. Bursa DGN Verimerkezi’nde bulunan kendi sistem odamızda, kendi donanım altyapımızla sizlere en yüksek performanslı sunucuları en ekonomik fiyatlarla sunuyoruz. Siz de ReptileBilişim ‘e gelin, iş yükünüz hafiflesin!


ILBEYLI YAZILIM

ilbeyli.net

ilbeyli yazılım

İlbeyli Yazılım 02.06.2017 tarihinde kurulmuştur.Kurulum amacı bilişim dünyasının her alanında hizmet sağlamaktır.En kaliteli ve güvenilir hizmeti vermek en büyük gayelerimizdendir.Şu anda “ilbeyli.net” sitesi ve play store da “ILBEYLI” adıyla hizmet vermekteyiz.