17 Mayıs 2017

Hertelden Medya Firmaları

HerTelden Medya Bünyesinde Faaliyet Gösteren Firmalar

Medya Creative

medyacreative.com

Medya Creative: İlk Olarak YouTube Partner firması düşüncesi ile kurulan sitemiz daha sonrasında bir takım değişiklikler sonucunda sosyal sorumluluk, girişimcilik rehberi ve takımı olarak konsept değişikliğine uğramıştır.

Aosp Studio Global

aospstudio.com

AOSP STUDIO, Mayıs 2016’da Türkiye’de kurulmuş bir Android Uygulama Geliştirme Platformudur. Bu Platform tüm Dünya’ya hizmet etmek için kurulan bir Geliştirici Sayfasıdır.

AOSP STUDIO’nun açılımı Android Open Source Projects Studio’dur. AOSP STUDIO hem dünya üzerindeki kullanıcılar, müşteriler için hemde dünya üzerindeki geliştiriciler için kurulmuş bir Android yardım platformudur. Android Açık Kaynak Platformu hem kendi uygulamalarını dünya pazarına sunuyor hemde geliştiriciler için özel demo uygulamalar geliştiriyor.

BiKoder

bikoder.com

Bikoder bu halini alına kadar birçok tema değiştirdi, yazar değiştirdi, anahtar kelimeler değiştirdi fakat amacımızdan hiç sapmadık. Amacımız uzman yazılım kadromuz ile kodlama bilmeyenlere yardımcı olmak ve kodlama öğretmek aynı zamanda diğer webmaster meslektaşlarımızın sitelerini profesyonel bir biçimde arama motorlarına uygun hale getirmek aynı zamanda girişimci arkadaşlarımıza site sağlamak en büyük amaçlarımızdandır. Bizim sitemizde maddiyat arka planda kalır. İletişim bilgilerimizde telefon ve mailimiz yazıyor ücretsiz bir şekilde SEO danışmanlığı yapıyoruz veya yazılım konusunda herhangi bir sıkıntı olduğunda veya bir ürün gördünüz daha detaylı bilgi mi istiyorsunuz yine iletişime geçebilirsiniz.

 


Tasarım Sokağı

https://tasarimsokagi.wixsite.com/tasarimsokagi

Tasarım Sokağı kuruluşu 2016 yılından beri hizmet vermektedir. İlgilendiğimiz alanlar grafik tasarım ve web tasarım bölümüdür. Sizler için yüksek kaliteli ve düşük bütçeli  tasarım imkanı sunuyoruz.

 

 

 

 


Netra Hosting

netra.gen.tr

2016 Yılında Version Software ve Yaşam Medya Bilişim Teknolojileri Ortaklığında Kurulduk, Hosting Domain ve VDS Satışı Yapıyoruz. Maximum Hizmet Minimum Ücret Prensibi İle Hizmet veriyoruz.

 


Nebula Graphic Design

https://www.facebook.com/NebulaGraphichDesign

 

 

Nebula Graphic Design 2016 yılından beri müşterilerine hizmet veren grafik dizayn firmasıdır. Şuana kadar birçok tasarım yapan firmamız halen siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

 


Reptile Bilişim

reptilebilisim.com

reptile bilişim

2014 yılından beri faaliyet gösteren ReptileBilişim, 2016 yılından itibaren bilişim sektöründe de hizmet vermeye başlamıştır. Firmamız hizmet verdiği hizmetler kirala-sat mantığı yerine satın al-kirala mantığını kullanmaktadır. Bursa DGN Verimerkezi’nde bulunan kendi sistem odamızda, kendi donanım altyapımızla sizlere en yüksek performanslı sunucuları en ekonomik fiyatlarla sunuyoruz. Siz de ReptileBilişim ‘e gelin, iş yükünüz hafiflesin!


ILBEYLI YAZILIM

ilbeyli.net

ilbeyli yazılım

İlbeyli Yazılım 02.06.2017 tarihinde kurulmuştur.Kurulum amacı bilişim dünyasının her alanında hizmet sağlamaktır.En kaliteli ve güvenilir hizmeti vermek en büyük gayelerimizdendir.Şu anda “ilbeyli.net” sitesi ve play store da “ILBEYLI” adıyla hizmet vermekteyiz.